Učenici

Državna matura - zaprimanje prigovora

Poštovani učenici,

zaprimanje prigovora na ispite državne mature u šk. god. 2018./2019. bit će 11. i 12. srpnja od10 do 12h u tajništvu škole.

Maškare ča mogu maškare

Maškare  ča  mogu maškare……..
Pod tim sloganom u našoj Gimnaziji 4. ožujka 2019. godine održan je maskenbal.

Po prvi puta u našoj školi povijesna skupina pod vodstvom profesorice Terezije Grgičin organizirala je maskenbal na kojem se jedanaest skupina za vrlo atraktivne nagrade.
Svi maskirani bili su vrlo duhoviti, atraktivni i
originalni.
Prvo mjesto osvojio je 4.A razred na temu Lenta vremena. Drugo mjesto osvojio je 3.B s Eurosongom, a treće mjesto 4.C s Pričom o Crvenkapici.

Priliku za maskiranje nisu propustili ni profesori, no Iako vrlo originalni nastupili su izvan konkurencije.
Čestitamo svima i doviđenja do iduće godine !

Ažurirano: Utorak, 26 Ožujak 2019 21:40

Predavanje "Velikosrpska agresija na Republiku Hrvatsku"

Dana 16.11. 2018. godine prof. dr. sc. Ante Nazor u Gimnaziji Bjelovar s početkom u 13:00 sati, održat će predavanje za učenike naše škole na temu "Velikosrpska agresija na Republiku Hrvatsku".

Dan otvorenih vrata pravosuđa

Dana, 25.listopada 2018. godine, učenici/ce Gimnazije Bjelovar 4.a, 4.c, 4.e, 4.d posjetom Prekršajnom sudu u Bjelovaru obilježili su «Europski dan prava».
Predsjednica suda gđa. Sanja Klauda i sudac Darko Laklija su na pristupačan, interesantan i interaktivan način učenicima/cama objasnili ulogu i značaj pravnih institucija, potom predstavili način rada suda, proveli učenike kroz prostor suda  i za kraj izveli simulaciju suđenja gdje su sudjelovali učenici/ce kao stranke u postupku.

Drzavna matura - jesenski rok - prigovori

Prigovori se podnose u petak 14.9.2018. od 8 do 10h.

Stranica 1 od 16

•  Početak