Foto dani mladih 2014.

E-mail Ispis PDF

Prijave za Foto dane mladih 2014., koji će se održati od 1. do 4. svibnja u Puli su otvorene!

Ove je godine organizirano četverodnevno natjecanje mladih fotografa, fotografkinja i modela u Puli. Cilj je poticati stvaralaštvo mladih, upoznati mlade s kulturnom i prirodnom baštinom Hrvatske te promovirati iste lokalitete, ali i poticati interakciju mladih, omogućiti im da kvalitetno provedu svoje slobodno vrijeme, da uče nove stvari na neformalan način te da aktivno sudjeluju u radu zajednice.

Na internetskoj stranici www.fotodanimladih.com.hr upoznajte Foto dane mladih te saznajte nešto više o projektu koji će i ove godine okupiti do 50 talentiranih fotografa, fotografkinja i modela. Na Facebook stranici www.facebook.com/fotodanimladih kliknite „sviđa mi se“ i „podijelite“ naš projekt sa svojim prijateljima. Ako Vas zanima što smo naučili i kako smo se do sada proveli pogledajte krataki film o projektu iz Velog Lošinja na http://youtu.be/XWG8Rf9Pa0A


Rok za prijavu je 1. travnja ili do popunjavanja kapaciteta.

Izvannastavne aktivnosti