Lančana reakcija - poziv ravnatelja

Poštovani  kolege, učenici, roditelji i svi građani Bjelovara!
Učenici Gimnazije Bjelovar sudjeluju u međunarodnom znanstvenom natjecanju iz kemije „Chainreaction“ ili „Lančana reakcija“. U sklopu natjecanja srednjoškolci sudjeluju u izradi jedinstvenog uređaja koji pokreće seriju fizikalnih i kemijskih reakcija. U natjecanju se vrednuju video-zapisi kojima je dokumentirana lančana reakcija. Organizator natjecanja je međunarodni znanstveni portal chemgeneration.com s partnerima u Hrvatskoj.
Budući da ovim projektom naši učenici predstavljaju ne samo Gimnaziju Bjelovar, nego i grad Bjelovar i da je u ovom natjecanju odlučujući broj glasova koje pojedini video-zapis prikupi, molimo Vas da naše učenike podržite i svojim glasovima.
Također, molimo Vas da potaknete svoje suradnike da svojim glasovima podrže naše učenike.

Glasovati se može do 2. prosinca 2013. unutar 24 sata svaka osoba može dati jedan glas s jedne IP adrese.
UPUTE ZA GLASOVANJE:

Posjetite poveznicu: http://www.chemgeneration.com/hr/chainreaction/glasajte-za-najbolji-video-lan%C4%8Dane-reakcije.html i svoj glas dajte ekipi Izopyrosa.

S poštovanjem,

voditeljica projekta Ankica Fusić, prof.,