Natječaj ,,Oboji svijet''

E-mail Ispis PDF

„Oboji svijet”

Učenici/ce Gimnazije Bjelovar, ove godine su sudjelovali u projektu „Oboji svijet”. Natječaj za projekt je raspisao Forum za slobodu odgoja. Organizator natječaja je bila Gimnazija Bjelovar u suradnji s Forumom za slobodu odgoja.

Natječaj su u školi organizirale Biljana Barišić Mudri, prof. i Željka Holjević, prof. u svrhu prihvaćanja, poštivanja i razumijevanja različitosti, promoviranja nenasilja, mirnog rješavanja sukoba, izgradnje mira, odgoja za mir i interkulturalizam, poštivanje ljudskih prava te poticanje kritičkog, kreativnog i inovativnog promišljanja učenika i učenica o navedenim temama.

Radovi zainteresiranih učenika/ca mogli su biti u kategorijama: fotografije, stripa, plakata, priče, pjesme, video uratka, te ostali načini kreativnog izražavanja.

Komisija u sastavu tri profesora/ca, predstavnika/ca roditelja, te predstavnika/ce učenika od pristiglih radova odabrali su tri rada (Iva Galić 2.e., forma: crtež „Selfi”; Marko Balaško 2.a, forma: priča „Ljubav donosi sreću, te audiovizualni materijal učenika/ca 3.a, forma: film ,,Choose”) te ih poslali Forumu za slobodu odgoja.

Forum za slobodu odgoja odabrao je uradak, tj. priču pod nazivom „Ljubav donosi sreću” Marka Balaška, učenika 2.a razreda kao najbolji rad naše škole u kategoriji Oboji svijet riječju.

Sve pristigle radove učenika/ca možete vidjeti izložene u prizemlju škole.

Izvijestila: Željka Holjević, prof.

IMG-20191204-WA0001

IMG-20191204-WA0003

Izvannastavne aktivnosti

Kontakt

Tajništvo: 043.241.578 (administratorica)   
                043.220.175 (tajnica)   
Psiholog i pedagog: 043.221.310    
Zbornica: 043.220.945    
Ravnatelj: 043.241.088                
Fax:     043.220.946

Email: ured@gimnazija-bjelovar.skole.hr