Predstavljamo školski sastav "Big band"

E-mail Ispis PDF

Školske godine 2013./2014. ljubav prema glazbi okupila je skupinu gimnazijalaca u novi školski glazbeni sastav- Big band. Više o djevojkama i mladićima koji sačinjavaju Big band, o njihovom radu i planovima pisat ćemo uskoro, a do tada možete uživati u njihovoj izvedbi pjesme „Smooth operator“.
Aranžman potpisuju Bruno Bišćan, Juraj Kamber Grahovac i Ivona Lovrić, a pjesmu izvode Sara Mihalić (vokal), Tena Lusavec (violončelo), Ivona Lovrić (viola), Luka Rasinec (klavijature), Juraj Kamber Grahovac (gitara), Ivan Brezić (bas gitara), Ivan Topolovčan (bubnjevi), Ozren Mendaš (bariton saksofon), Ema Milenković (alt saksofon) i Bruno Bišćan (tenor saksofon).

Kako zvuči Big band Gimnazije Bjelovar možete poslušati u donjem video isječku.


 

Izvannastavne aktivnosti