Uloga društvenih mreža u socio-emocionalnom razvoju mladih - anketa

U okviru 26. Ljetne psihologijske škole studentice diplomskog studija psihologije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu provode istraživanje pod nazivom Uloga društvenih mreža u socio-emocionalnom razvoju mladih pod mentorstvom prof. dr. sc. Gordane Kuterovac Jagodić, dr. sc. Inje Erceg Jugović i Vanje Putarek, mag. psych. Cilj istraživanja je ispitati povezanost različitih aspekata korištenja društvenih mreža sa socio-emocionalnim razvojem mladih.

Poveznica je sljedeća: https://www.surveymonkey.com/r/SQTCF2Z
Istraživanje je u potpunosti anonimno i svi prikupljeni podaci su u potpunosti povjerljivi. O rezultatima istraživanja izvještavat će se samo na grupnoj razini. Predviđena je javna prezentacija rezultata, kao i njihova publikacija u tiskanoj i elektroničkoj monografiji.

Sudjelovanje u anketi je dobrovoljno.

Tajništvo: 043.241.578
043.220.946