Čestitke našim kemičarima

25. jubilarno državno Natjecanje iz kemije održano je u Đurđevcu od 18. do 21. travnja 2016. u Gimnaziji dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac. Među najboljim kemičarima oko 107 natjecatelja iz osnovnih i srednjih škola sudjelovalo je i dvoje naših učenika.
 Luka Ćurić, 1.razred, 6. mjesto
 Lucija Glazer, 3.razred, 15.mjesto
 Mentorica, Ankica Fusić, priznanje za desetogodišnje sudjelovanje na državnom natjecanju
Ponosni smo na naše učenike Luku i Luciju koji su lijepo predstavili našu školu i županiju na natjecanju.
Gimnazija dr Ivana Kranjčeva uložila je puno truda da nam svima bude lijepo jer smo osim natjecanja imali razgled grada, stručna predavanja, odlazak na „Đurđevačke peske“, Molve-CPS te Sv. Anu gdje smo uživali u idiličnoj prirodi, vodenici i pravoj domaćoj zlevanki.