Naši gimnazijalci na Junior Freshhh natjecanju

E-mail Ispis PDF

juniofreshhhINA d.d. je pokrenula online natjecanje Junior Freshhh namijenjeno srednjoškolcima diljem Hrvatske, a u sklopu kojeg imaju priliku osvojiti vrijedne nagrade rješavajući izazovne zadatke iz matematike, fizike, kemije, biologije i geografije u tročlanim timovima. Junior Freshhh natjecanje održava se u dva kruga: u prvom, koji započinje 1. prosinca, timovi se natječu u virtualnom svijetu rješavajući različite zadatke iz područja prirodnih znanosti, dok drugi krug okuplja pet najboljih timova iz prvog kruga koji će se za pobjedu boriti uživo u finalu u Zagrebu. Ukupno je prijavljeno 294 tima. Našu će školu na natjecanju predstavljati 7 timova. Učenicima koji su odlučili sudjelovati želimo puno uspjeha.


Više o natječaju ovdje.

Izvannastavne aktivnosti