League of Science u OŠ „Berek“

E-mail Ispis PDF

 

Naši izlagači sa Znanstvenog piknika (Vanessa Breškić, Victor Allouch, Toni Martinčić i Tomislav Piršljin) posjetili su u utorak 16. rujna 2014. godine Osnovnu školu „Berek“ u Bereku. Ondje su svoje znanje i vještine dokazali izvođenjem pokusa kojima su našu školu predstavljali na Znanstvenom pikniku u Zagrebu. Učenici OŠ „Berek“ pokazali su veliko zanimanje za naše pokuse te su aktivno sudjelovali u svim aktivnostima. Našem predstavljanju prisustvovali su učenici od prvog do osmog razreda, a najviše su interesa za naše pokuse pokazali oni najmlađi. Želja nam je također posjetiti i ostale škole u okolici Bjelovara te pokazati i drugoj djeci kako fizika, kemija i matematika nisu samo jednadžbe i brojevi. Svojim posjetom osnovnim školama nastojimo prenijeti znanje na nove naraštaje te zainteresirati ih za prirodne znanosti. Jer, ZNANOST JEST ZABAVNA!


Vanessa Breškić, 2.c

 

 

 

Izvannastavne aktivnosti